Назад додому

Завдяки великим обсягам закупівель, наші ціни на камінь травертин нижчі, ніж у інших продавців. Вибрати та замовити натуральний камінь травертин та вироби з природного каменю травертин: плитка травертин, плитка для підлоги травертин Ви можете прямо на нашому сайті.

Травертин є універсальним оздоблювальним матеріалом, призначеним для облицювання цоколів і фасадів будинків, обробки внутрішніх стін при влаштуванні інтер’єрів, а також широко використовується в ландшафтному дизайні.

Весь необхідний список клейових сумішей для монтажу природного.

Облицювання травертином

Облицьовувати природним каменем травертином і проводити укладання травертину можна як по готових стінах, так і в процесі їх зведення.
При обробці готових стінок плити травертину кріплять або просто на розчині, або із застосуванням анкерів. Вибір способу кріплення залежить від розмірів облицювального каменю травертину. Як правило, на розчині без додаткового кріплення анкерами облицьовують травертином та іншими подібними матеріалами, що мають великі відкриті пори.
При цьому розмір плит не повинен перевищувати 400х200 мм (за умови укладання в ширину), а товщина повинна бути не більше 10 мм. При використанні анкерів спочатку встановлюють по шнуру перший ряд насухо. Між стіною та встановленими плитами поміщають дерев’яні клини, вивіряючи кожну плитку за рівнем та схилом. У стіні шлямбур роблять гнізда і встановлюють пробки, в які забивають анкери Г-подібної форми з дроту діаметром 5-6 мм, які вільним загнутим кінцем вставляють в гнізда верхньої грані плит, заздалегідь заготовлених за допомогою свердла.

Щоб забезпечити більш надійне зчеплення плит із розчином, на їх тильній стороні заздалегідь роблять насічку. При облицювання стін травертином в процесі зведення кладки необхідно заздалегідь заготовити набір елементів кріплення, що включає V-подібні петлі-випуски діаметром 8 мм, робочу арматуру діаметром 10-12 мм, гаки для кріплення елементів облицювання до робочої арматури, а також штирі і штирі для з’єднання суміжних елементів облицювання між собою. Плити травертину кріплять до робочої арматури, що встановлюється в петлі-випуски і дротом або зварюванням, що прикріплюється до них, за допомогою спеціальних скоб.
Травертин облицювання проводять одночасно зі зведенням стін будівель з різного виду цегли, керамічного каміння, блоків і т. д. Зміцнюють бетонні плити до стіни на гнучких зв’язках, а на рівні цоколя їх слід спирати на міцну основу з бетону або цегли. На кожній плиті має бути передбачено не менше двох петель, до яких кріпляться анкери з корозійностійкої сталі діаметром 4-6 мм, що закладаються в горизонтальні кладки. Вертикальний зазор між площиною стіни та облицюванням у процесі зведення стін заповнюється розчином.

Купити камінь травертин у Києві

ви можете у нашому магазині – у розділі Травертін великий вибір плитки та каменю травертин.

Плитка травертин classic (1 кат) c/c honed/filled
Плитка травертин classic (1 кат) c/c honed/filledПлитка травертин classic c/c tumbled mini set
Плитка травертин classic c/c tumbled mini setПлитка травертин classic c/c tumbled/ unfilled
Плитка травертин classic c/c tumbled/unfilled

Плитка травертин classic c/c tumbled/ unfilled
Камінь травертин classic c/c tumbled/ unfilledПлитка травертин classic c/c tumbled/ unfilled

НАПИСАТИ КОМЕНТАР