Декоративні відсипки

Кам’яні відсипки – цікаво та довговічно

Декоративне відсипання відоме як сипучий матеріал різних фракцій, який успішно використовується в сучасному ландшафтному дизайні для покриття ґрунту. Це може бути все, що завгодно: кам’яна крихта, великий та дрібний гравій, галька (річкова та морська), пісок, черепашки та навіть скляні камінці.

Залежно від походження матеріалів, що використовуються у відсипанні, її ділять на 2 основні види, кожен з яких має свої переваги та недоліки – органічну та неорганічну.

Розглянемо докладніше неорганічні відсипки для ландшафтного дизайну:

ГАЛЬКА – невеликі круглі та дуже гладкі камінці, які, напевно, бачив кожен із нас. Має натуральне походження, може бути річковим або морським. Маючи різні відтінки, галька є ідеальним варіантом для благоустрою саду, так як може використовуватися не тільки сама по собі, але і в поєднанні з іншими природними каменями і навіть штучними матеріалами. Крім того, вартість цієї кам’яної відсипки – одна з найдоступніших на українському ринку.

КАМІННА КРОШКА – подрібнений натуральний камінь. Може мати зовсім різне природне походження та розмір, бути будь-якого кольору та міцності. Невеликі шматочки каміння користуються особливою популярністю у ландшафтних дизайнерів, оскільки, грамотно розсортовані за розміром фракцій, вони точно повторюють відтінок дикого мінералу і можуть складатися в найнеймовірніші мозаїки.

Де купити декоративні відсипки у Києві?

У нашому каталозі представлені найпопулярніші види декоративних відсипок із натурального каменю. Ми пропонуємо лише якісні матеріали для благоустрою території за доступними цінами!

Потрібно більше інформації? Телефонуйте зараз і ми з радістю проконсультуємо
Вас з усіх питань. : +38 (050) 140-71-38