Бруківка

Бруківка в Києві

Натуральна тротуарна плитка з дикого природного каменю є морозостійким, міцним і екологічно чистим матеріалом. Використовується, як правило, для мощення садових доріжок, обробки різних майданчиків та облагородження прибудинкової території. Різноманітність форм і відтінків дозволяє створювати за допомогою бруківки оригінальні композиції, що привертають увагу.

Види бруківки

З ПІЩАНИКА – легко переносить високі перепади температур, стійка до статичних та динамічних навантажень. Має теплий, заспокійливий відтінок та приємну текстуру. Бруківка з пісковику тривалий період зберігає свої експлуатаційні характеристики, навіть при демонтажі та повторному укладанні. Найчастіше плиткою цього виду мостять тротуари та садові доріжки.

З ГРАНІТУ – має виняткову зносостійкість, а тому ідеальна для укладання доріг та мостових. Зважаючи на незвичайний відтінок і привабливий зовнішній вигляд, є улюбленим матеріалів ландшафтних дизайнерів – її використовують для облагородження паркових алей, тротуарних і садових доріжок.

Де купити бруківку в Києві?

Компанія «Strong stone» пропонує широкий асортимент високоякісної продукції із природного каменю. Представлена ​​в нашому каталозі бруківка розрахована на довгі роки експлуатації за умов нестабільного клімату.

Більше інформації та професійну консультацію можна отримати
звернувшись до спеціалістів «Strong stone» за вказаними телефонами : +38 (050) 572-45-66