Декоративний камінь

Види декоративного каменю

Природний камінь стійкий до стирання, негативного впливу атмосферних явищ та хімічних речовин. Плитка з нього володіє чудовими, як для облицювального матеріалу, експлуатаційними характеристиками – міцністю, довговічністю та естетичною привабливістю.

ПЛИТКА З БАЗАЛЬТУ – міцний та зносостійкий матеріал. Має термо- та звукоізоляційні властивості. Укладання проводиться досить просто, експлуатація можлива навіть за критичних погодних умов. Найчастіше базальтова плитка використовується для створення підлог на промислових підприємствах та у місцях громадського призначення. Привабливий дизайн також робить її відмінним облицювальним матеріалом для прикраси кафе, ресторанів та ін.

ПЛИТКА З ВІДВЕДНЯКА – один з найпоширеніших і найдоступніших за ціною оздоблювальних матеріалів у наші дні. Виготовляється з вапняку – каменю, що має пористу структуру і легко обробляється. Вапняковою плиткою, як правило, облицьовують фасади будівель.

ПЛИТКА З КВАРЦИТУ – відрізняється високою міцністю та твердістю. Матеріал не вивітрюється, не блякне та не вигоряє на сонці. Кварц має бактерицидні властивості, тому використовується, переважно, для облицювання та декорування стін усередині приміщень.

ПЛИТКА З ТРЕМОЛІТУ – оздоблювальний матеріал з досить незвичайним структурним малюнком. Має чудову стійкість до впливу зовнішніх погодних факторів. Завдяки монументальності та великому зовнішньому вигляду, плитку з тремоліту гармонійно виглядає не тільки в дизайні класичного інтер’єру, а й у ландшафтному дизайні. Крім того, використовується для облицювання фасадів, цоколя та камінів.

ПЛИТКА З ПІЩАНИКА – фасадна плитка. Піщаник м’якший за граніт, але набагато твердіший за вапняк, що дозволяє використовувати його для вирішення безлічі будівельних питань. Плитка з пісковика допомагає створити єдиний ансамбль фасаду будівлі з окремими елементами прибудинкової території – садовими доріжками, огорожею, воротами, допоміжними спорудами.

ПЛИТКА ІЗ СЛАНЦЯ – матеріал, що створює відчуття тепла та затишку. Не схильний до швидкого руйнування під час тривалої експлуатації, довговічний, має високу водонепроникність. Плитка із сланцю ідеально підходить для створення неймовірно красивих мозаїк, тому часто використовується для зовнішніх оздоблювальних робіт.

Де купити декоративний камінь у Києві?

Компанія «Strong stone» пропонує до Вашої уваги великий асортимент якісного облицювального матеріалу – плитки з натурального каменю.

Ознайомитись з пропозиціями та цінами можна у нашому каталозі, отримати більше інформації можна
зв’язавшись із нами за вказаними на сайті телефонами : +38 (050) 572-45-66