Кварцит – метаморфічна порода, яка в основному складається з кварцу. Унікальність каменю в тому, що він за міцністю та довговічністю кращий за граніт. До того ж кварцит завдяки своїм властивостям має високу вогнетривкість і широку палітру. Через те, що кварцит не радіоактивний, він широко використовується в металургії, дорожньому будівництві і навіть на очисних спорудах. Звичайно, все це підкреслює унікальність і неповторність каменю, але в нашому випадку мова піде ще про використання кварциту як оздоблення внутрішніх та зовнішніх стін будівель. Той факт, що кварцит практично не схильний до впливу навколишнього середовища, робить цей камінь ідеальним для виготовлення водоспадів, фонтанів та басейнів.

Кварцит важко піддається обробці, але його можна розширити та відполірувати алмазними інструментами.

Ми готові запропонувати різноманітні види виробів із каменю: бруківка, бордюри, плити, облицювальні плитки, сходи, підвіконня та стільниці. Все виробляється в нашій компанії на сучасному та технологічному обладнанні, і ми повністю гарантуємо найвищу якість.

Натуральний камінь широко використовується для оздоблення навколишнього середовища. Звертаючись до нас, ви можете купити гальку, крихту, камені, а при необхідності вибрати валуни та брили.

Поділитися цією статтею

НАПИСАТИ КОМЕНТАР