Назад додому

Коліри сланцю

Як і більшість порід, колір сланців часто визначається наявністю конкретних матеріалів у незначних кількостях. Лише кілька відсотків органічних матеріалів чи заліза можуть значно змінити колір породи.
Чорний та сірий сланці
Чорний колір в осадових породах майже завжди вказує на наявність органічних матеріалів. Тільки один або два відсотки органічних матеріалів можуть надати темно-сірого або чорного кольору каменю. Крім того, цей чорний колір майже завжди має на увазі, що сланці утворюються з осаду, обложеного серед з дефіцитом кисню.

Застосування

Зовнішні теплоізоляційні композитні системи (ETICS) є багатошаровими конструкціями для ізоляції зовнішніх стін. Вони складаються з ізоляційного матеріалу, який прикріплений до стіни та забезпечений різноманітними облицювальними матеріалами. Зовнішні теплоізоляційні композитні системи особливо підходять для будівель із оштукатуреним або бетонованим фасадом.
Зовнішні теплоізоляційні композитні системи також можуть бути описані як теплоізоляція, а в багатьох випадках пропонуються як розумна комбінація теплоізоляції та захисту від атмосферних впливів для зовнішніх твердих стін.
Як остаточне облицювання плити сланці ідеально підходять як оптичний елемент дизайну і «захисного шару» для стіни.

Сланцевий камінь має яскраво виражену округлу скелясту поверхню, яка створює приголомшливий зовнішній вигляд із натурального каменю. Множинні випадкові висоти каменю і множина довжина додають до випадкового зв’язку, який пропонує жодний інший камінь. Shale Stone пропонує нескінченні можливості для створення зовнішнього вигляду, який змагається лише з природою матері. Все це підкріплюється якістю стягнення протягом усього життя.

Природний матеріал пропонує цікавий дизайн для ослаблення поверхні фасаду, також у поєднанні з штукатуркою, де лише деякі частини будівлі покриті плиткою, наприклад, окремими стінами, колонами, плінтусами та виступами.
Ширина плитки завтовшки 10 мм має розміри до 60 х 30 см.

Переваги:

  • Пряме склеювання плиток із зовнішньою теплоізоляційною композитною системою з використанням технології маслянистості / плавання
  • Вузька структура суглоба надає поверхні особливо міцного вигляду
  • Велика свобода дизайну
  • Просте та швидке складання
  • Високоефективна теплоізоляція з ізоляційними плитами EPS
  • Адгезія ізоляційних пластин EPS і з’єднання з розчином, що швидко розбавляється
  • З армуючим шаром та армуванням за допомогою швидкорозчинного гіпсового силікату

Внутрішнє оздоблення:

  • кухонні поверхні
  • підлога
  • стіни
Поділитися цією статтею

НАПИСАТИ КОМЕНТАР