Назад додому

Ландшафтний дизайн стає дедалі популярнішим з кожним днем, саме в ландшафтному дизайні камінь вапняк придбав нові можливості використання, будучи осадовою гірською породою, вапняк може бути різної величини та відтінку. Текстура може бути однорідною, плямистою, шаруватою або смугастою.

Сама порода має досить тендітну структуру.

Міцність камінь вапняк залежить від родовища і глибини породи, найбільш довговічними є найглибші шари. Відтінки камінь вапняк також можуть бути різні, все залежить від домішок, що входять в породу. На сьогоднішній день, ми можемо працювати з блакитним, жовтим, рожевим, сірим, кремовим та зеленим камінь вапняк купити, але слід зазначити, що всі кольори дуже світлі та ніжні, без особливих яскравих фарб, дуже гармонійні та м’які, що дозволяє камінь вапняк купити чудово вписуватись у будь-який інтер’єр.

У ландшафтному дизайні та архітектурних роботах найчастіше використовується найдавніший і всім відомий білий камінь вапняк. Білий колір займає особливе місце в дизайні, характеризуючи свободу та легкість, саме білий камінь вапняк купити гармонійно доповнює створений дизайнерами антураж простору. Саме тому даний матеріал полюбився людям ще з давніх-давен, маючи твердість і морозостійкість, камінь вапняк купити дуже простий в обробці, тому з античних часів скульптори полюбили саме цей матеріал. Сьогодні повертається мода на античність та аристократичність, тому скульптури для саду з камінь вапняк купити чудово підійде для оформлення заміського будинку та саду. Також із камінь вапняк купити підходить для кладки сходів, облицювання будівлі, в оформленні фасадів.

Дуже модним стало оформляти з камінь вапняк купити кам’яні гірки у саду, вибудовувати невеликі декоративні споруди та навіть робити барбекю. З цим камінь вапняк купити чудово справляється. Довговічність, міцність, зносостійкість, екологічність та естетичність цього матеріалу роблять його незамінним у ландшафтному будівництві.

Завдяки якісним та естетичним властивостям камінь вапняк купити ваш сад може настільки перетворитися, що стане схожим на королівський англійський сад, адже завдяки камінь вапняк купити ви зможете декорувати ваш балкою або зробити різьблені перила, прикраси, статуетки, вази, стільниці, предмети інтер’єру та створити неповторний антураж.
Купити камінь вапняк ви з легкістю можете у нашому інтернет магазині!

Поділитися цією статтею

НАПИСАТИ КОМЕНТАР