Граніт

Граніт – найпоширеніший представник глибоких магматичних порід, з високою стійкістю.
містить щільну зернисту структуру, яка плавиться при 1200 С. Також складається з польового шпату, кварцового з’єднання і слюди, вони змішуються під високим тиском і нагріванням земної кори. Добавки до складу каменю формують його колір, а малюнок каменю залежить від розміру частинок.
 
Це матеріал, який зазвичай використовують дизайнери, будівельники та архітектори. Гранітна продукція може тривалий час зберігати свій зовнішній вигляд та форму. У будівельній галузі використовується для мощення вулиць, доріжок, фундаментів та як облицювальний матеріал для зовнішніх стін. Граніт широко використовується для обробки приміщень, ванних кімнат і басейнів. Найпоширеніші гранітні вироби – раковини, стільниці, підвіконня, елементи інтер’єру, каміни.
 
StrongStone представляє широкий перелік видів граніту.
 
Лабрадорит катеринівське родовище – має кристалічну структуру разом із великими зернами. Колір чорний або темно-сірий, часто є різні вкраплення. Під час полірування камінь почне переливатися чорними та синіми тоннами. Його головна перевага – це гарна зносостійкість.
 
Капустянське родовище – один із найпопулярніших українських гранітів, який має рівномірний яскравий червоний з чорним кольором та великі сірі вкраплення. Граніт добре обробляється, тому його часто використовують для створення предметів інтер’єру, ландшафтного дизайну, обробки будівель.
 
Жатківське родовище – має структуру середньої зернистості і складається з коричневих, червоних, бордових добавок. Основні компоненти – кварц, біотит, мікроклін, плагіоклаз. Вироби користуються високим попитом завдяки високим естетичним показникам та відмінним експлуатаційним характеристикам.
 
Межерічка родовище – коричнево-рожевий граніт, що видобувається у кар’єрі Житомирської області у с. Межерічка. Цінується не лише за середньозернисту структуру та привабливий насичений колірний тон, але також за хорошу щільність. Відмінно підходить для внутрішнього та зовнішнього облицювання будівель.
 
Покостівське родовище – середньозернистий граніт, міцний та довговічний оздоблювальний матеріал. Відомий своєю особливою елегантністю у м’яких відтінках сірого. Завдяки своїй унікальній красі, ця сировина підходить для виробництва будь-якого виду продукції.
 
Новокостянтинівське родовище – дрібнозернистий, щільний і твердий матеріал. Широко застосовується у сфері дорожнього мощення, укладання доріжок, майданчиків та декору ландшафту дрібнозернистий, щільний, м’якший камінь. Відмінно колеться, має світло сірий колір з темними цятками.

Потрібно більше інформації? Телефонуйте зараз і ми з радістю проконсультуємо
Вас з усіх питань. : +38 (050) 140-71-38