Андезит – це назва широкої групи новітніх вулканічних порід, що зародилися внаслідок застигання вулканічної лави. Колір варіюється від рожевого до темно-сірого. Андезит має зв’язок із безперервним переходом з породами аналогічного складу – базальтами, дацитами та ріолітами.

Андезит має високу в’язкість і стійкість до кислот, вогню, механічних пошкоджень і спеки. Використовується як будівельний та декоративний камінь. Окрім поодиноких каменів, андезит також використовують як щебінь та борошно для приготування кислототривкого цементу та бетону.

Андезит має самі своєрідні візерунки та забарвлення. У ньому неможливо знайти повторювані візерунки, кожна кам’яна цегла має свій унікальний образ. Особливо цінуються камені, у дизайні якого можна побачити зображення, схожі на тварин чи рослини (дендрити). Така натуральна прикраса прикрасить будь-яке приміщення.

Камінь андезиту використовуються при будівництві фундаментів і внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт. Зокрема, цей натуральний камінь використовують для зовнішньої обробки, для декоративних основ, зовнішніх стін та стін. У ландшафтному дизайні можна побачити доріжку саду, а можна побачити підпірну стіну, велика плита дуже підходить для альпінарію. А у внутрішній обробці андезит – гарний природний камінь, який використовують для стінових панелей та камінів. Не менш красиво виглядають нестандартні віконні отвори та бруковані сходи з цього природного каменю. Андезитові сходи привнесуть у будь-який будинок атмосферу старовинного замку. Грубі форми та ефектні рельєфи чудово поєднуються зі строгими геометричними формами сучасної архітектури та елегантною класикою та більш стриманими матеріалами. Зрештою, додамо, що натуральний камінь, яким покривають андезит, дуже міцний – він може прослужити аж до 800 років.

Ми готові запропонувати різноманітні види виробів з каменю: бруківка, бордюри, плити, плитки, сходи, підвіконня та стільниці. Все виробляється в нашій компанії на сучасному та технологічному обладнанні, і ми повністю гарантуємо найвищу якість.

Натуральний камінь широко використовується для прикраси навколишнього середовища. Звертаючись до нас, ви можете купити гальку, крихту, камені, а при необхідності вибрати валуни та брили.

Поділитися цією статтею

НАПИСАТИ КОМЕНТАР