Назад додому

Продаж керамограніту, керамічної плитки

Сьогодні керамограніт (керамічний граніт) – один з найпопулярніших будівельних матеріалів, оскільки він відповідає найвищим вимогам щодо міцності, довговічності, простоті догляду, екологічної та санітарної безпеки. Крім того, керамограніт представлений у безлічі колірних та стильових палітр, що дозволяє підібрати матеріали для будь-якого інтер’єру та екстер’єру.

Продаж керамограніту та керамічної плитки – наша основна спеціалізація. Для оптових покупців передбачено унікальні умови співробітництва. Роздрібним покупцям сподобаються ціни на керамограніт та широкий вибір у Києві,  по всій Україні.

Наша компанія зарекомендувала себе як надійного та стабільного постачальника на ринку України. Ми працюємо за найвищими стандартами і на найвигідніших умовах, і наші партнери це цінують.

Репутація компанії та надані умови дозволяють нам регулярно вигравати тендери на постачання керамограніту. Нашими клієнтами є будівельні організації, архітектурні та дизайнерські студії, які мають стосунки співпраці з державними та комерційними замовленнями. Ми готові надати нашим партнерам вигідні умови для придбання керамограніту:

Вигідні ціни та пряме постачання дозволяє нам забезпечувати кращими цінами на керамічну плитку та керамограніт.

 • Лояльна цінова політика, постійні партнерські знижки та бонуси.
 • Широкий асортимент товарів на складах у Києві.
 • Надаємо оперативну інформацію з усіх питань.
 • Надамо необхідні технічні документи та зразки.
 • Перед отриманням товару відповідаємо за доставку замовнику.

Крім того, ми також надаємо послуги доставки. Для регіональних покупців вартість доставки розраховується окремо, виходячи з місцевості та кількості товару.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці:

 • Торгівельні організації та приватні підприємці
 • Дизайнерів, постачальників
 • Будівельні компанії

Нашим партнером може стати будь-яка фізична чи юридична особа. Ми зацікавлені у вашому успіху, піклуємося про вас та забезпечуємо найкращі умови.

Продаж керамограніту – це наша професія. Ми знаємо про це все і зможемо допомогти вам вибрати необхідний вам асортимент, розрахувати кількість, а при необхідності надішлемо до вас нашого менеджера. обговорити всі деталі співробітництва.

Купити керамограніт оптом можна, зателефонувавши по нашому телефону, оформивши онлайн заявку або скориставшись формою зворотного зв’язку.

Каталог керамограніту та керамічної плитки

Керамічний граніт (керамограніт) був розроблений та запущений у виробництво у 80-х роках минулого століття. Це сучасний штучний декоративний матеріал у вигляді керамічної плитки. Сировиною для виробництва керамограніту є каолінова глина.

Керамограніт відмінно підходить для:

 • Торгівельно-виробничих приміщень з високою прохідністю
 • Житловий майдан (підлога, сходи, стіни)
 • Зовнішні вентильовані фасади та облицювання

Те, що потрібно знати про керамограніт

Переваги керамічної плитки перед керамічною плиткою:

На відміну від традиційної керамічної плитки, керамограніт має безліч переваг і може використовуватися в будь-яких навіть дуже суворих умовах. Як настінна плитка, плитка у ванних кімнатах, кухнях та інших приміщеннях, плитка для підлоги є не тільки прекрасною прикрасою, але і довговічною прикрасою, навіть при більшому навантаженні на підлогу.

Він витримує ударне навантаження в кілька разів більше, ніж звичайна плитка, що, безсумнівно, має переваги при використанні як плитка для підлоги. Надати блиску зовнішній стіні будівлі не проблема!

Найбільш вдале рішення – використовувати керамограніт для облицювання зовнішніх стін. Ідеально протистоїть вуличним ушкодженням. Щоб покриття тішило вас якнайдовше, його необхідно правильно встановити. Тому рекомендуємо довірити встановлення професіоналам.

Вентильований фасад з керамограніту

Одне з найвигідніших рішень для облицювання зовнішніх стін будівель – використання керамограніту. Установка на фасаді керамограніту може витримати і не одне століття, має чудові декоративні якості та представлений у різних кольорах. Провітрювані фасади, облицьовані плиткою з керамограна, виглядають естетично мають високу міцність і стійкість до зносу, температури і проникнення води.

Поділитися цією статтею

НАПИСАТИ КОМЕНТАР