У нашому інтернет-магазині представлено багато видів натурального каменю, також можна придбати у нас керамограніт.

Керамограніт — один із найкращих сучасних штучних будівельних матеріалів. Він стійкий до хімічних речовин, що використовуються для миття підлог та стін, та його легко чистити. Керамограніт – один із найкращих штучних будівельних матеріалів. Його виготовляють напівсухим пресуванням з порошкового пресу в умовах 400-500 кг/см2, а потім випалюють при температурі 1200-1300 С. Його структура схожа на молекулярний рівень натурального каменю. Пресований порошок створюється із шлікеру, який детально подрібнюють у гомогенізовану суміш сировини: кварцового піску, обпаленої глини, каоліну, флюсу, води. Спочатку керамічний граніт виник як плитка технічного призначення (її використовували у приміщеннях з великими навантаженнями, при укладанні підлог у громадських місцях та промислових будівлях). Протягом недавніх 15 років збільшилася кількість видів плитки. Зазвичай базову суміш забарвлюється введенням у неї забарвленого оксиду, який добре диспергується напіврозплавленої масі під час процесу випалу. Керамограніт використовують як оздоблювальний матеріал у сучасних будівлях та спорудах, а також для зовнішнього та внутрішнього оздоблення при кладці підлог та стін. При покритті керограніту потрібні спеціальні клеї. Вважається найкращим покриттям для підлоги для зон де присутні більш значні навантаження: ТЦ, метро, ​​лікарні, магазини, гаражі, ванні кімнати хім. лабораторій, вокзали, кінотеатри, облицювання підлоги, стін, а також для оздоблення всередині приватних приміщень. Крім цього, матеріал використовується у зовнішньому облицюванні фасадної системи.

Ми готові запропонувати різноманітні види виробів із каменю: бруківка, бордюри, плити, облицювальні плитки, сходи, підвіконня та стільниці. Все виробляється в нашій компанії на сучасному та технологічному обладнанні, і ми повністю гарантуємо найвищу якість.

Натуральний камінь широко використовується для оздоблення навколишнього середовища. Звертаючись до нас, ви можете купити гальку, крихту, камені, а при необхідності вибрати валуни та брили.

Поділитися цією статтею